تعرفه

لیست قیمت سرویس USSD

* انتشار و سوء استفاده از این لیست به هر نحو برای همگان ممنوع بوده و در صورت مشاهده اقدامات قانونی به عمل خواهد آمد.

لیست تعرفه کامل در EHSANSERVER.COM موجود می باشد.

تعرفه سرویس زیر مجموعه از ۱/۵ میلیون تومان شروع میگردد و از تاریخ ۲۷ آبان ۹۶ لیست تعرفه های ریالی مدرج ( لیست تعرفه ی قبلی ) سرویس USSD که پیش از این به صورت تعداد شماره زیر مجموعه بر TPS یابه عبارتی ( N/TPS ) تعریف میگردید به تعیین تعرفه ها بر اساس پروپزال بر اساس شرایط زیر تغییر یافته است :

۱٫نوع سرویس و خدمات

۲٫دسته مخاطبین

۳٫امکانات ویژه

۴٫منو عادی , VAS و …

۵٫تعداد منو ها

۶٫میزان خرید بالک USSD

۷٫تعداد User  بر ثانیه برای سرویس های دارای مخاطب بالا , User بر روز برای سرویس های دارای مخاطب عادی و User  بر ماه برای سرویس های با مخاطب حداقلی تعریف شده.

قابل ذکر است تعرفه های ریالی سابق منتشر شده در وب سایت فاقد اعتبار می باشد.

 


 

توضیحات :

۱٫قیمت ها به تومان می باشد.

۲٫لیست قیمت فوق صرفا قیمت خام سرویس ها بوده و قیمت نهایی پس از ارسال پروپزال و بر اساس نظریه کارشناسی و نیاز سنجی های ( قیمت نهایی بر اساس سرویس های افزوده تعیین میگردد ) سرویس اعلام میگردد.

۳٫پرداخت با با کارت بانکی فقط بر روی برخی سرشماره ها و زیر مجموعه ها میسر می باشد , لذا در صورت نیاز به پرداخت با USSD مراتب مذکور را در پروپزال خود درج فرمایید.

۴٫برای اتصال به سرور USSD می بایست یک وب سرویس بر روی سرور یا هاست , خود ایمن شده تحت پروتکل HTTPS , تهیه و همراه با مستندات از طریق سامانه ی پشتیبانی به واحد فنی ارسال نمایید.

۵٫قیمت ارایه شده برای یک اپراتور می باشد , سرویس ابتدا بر روی یک اپراتور اجرا و سپس درخواست فعال سازی به سایر اپراتور ها ارسال میگردد ( به شرط بر آورد تضمین ترافیک ).

۶٫تمامی سرویس بر روی همان شماره در سایر اپراتور ها اجرا میگردد ولی نرخ اجرای سرویس بر روی سایر اپراتور ها جداگانه محاسبه و درخواست خواهدشد , تعرفه ی سایر اپراتور ها با پروپزال معین میگردد.

۷٫بر روی تمامی فاکتور ها مالیات بر ارزش افزوده , افزوده خواهد شد.

۸٫امکان ارسال پیام به کاربر (بدون درخواست کاربر )  بر روی تمامی سرویس ها با هزینه ی جداگانه امکان پذیر است ( امکان ارسال بالک تبلیغاتی مجاز نبوده و در صورت مشاهده متخلف مشمول جریمه سنگین خواهد شد )

۹٫متن موجود در هر منوی کد های دستوری ۷۰ کاراکتر فارسی یا ۱۴۰ کاراکتر انگلیسی می باشد.

۱۰٫امکان ارسال متن (فارسی و انگلیسی ) از سوی کاربر به سرور برای “سرویس های خاص” با ارایه پروپزال و استفاده از یونیکد ( UNICODE ) مناسب میسر می باشد.

۱۱٫امکان ارایه ی سرویس ارزش افزوده بر روی سرویس کد های دستوری فعلا برای سرویس های خاص موجود می باشد.

۱۲٫در صورت نیاز برنامه نویسی و راه اندازی سرویس USSD با هزینه جداگانه توسط احسان سرور انجام میگردد.

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید از طریق تماس تلفنی یا تکمیل فرم تماس با ما و یا ارسال ایمیل و پیام در واتس آپ سوالات خود را مطرح نمایید.