خدمات ارزش افزوده

خدمات ارزش افزوده

خدمات ارزش افزوده


شرکت و گروه احسان سرور در راستای سرویس دهی و افزایش سرویس و خدمات خود اقدام به ارایه خدمات ارزش افزوده یا همان VAS نموده است

ارزش افزوده یا همان VAS ( Value Added Service ) خدماتی مبتنی بر بستر تلفن همراه , ثابت و دستگاه های هوشمند , اپلیکیشن موبایل و …می باشد که مخاطبین سرویس و خدمات ( کاربران ) برای استفاده از این سرویس یا خدمات هزینه پرداخت مینمایند.

در کل :خدمات ارزش‌افزوده به خدماتی اطلاق می‌شود که کاربران درازای دریافت محتوا و استفاده از آن‌ها، هزینه پرداخت می‌کنند که علاوه بر بازدهی بالا برای اپراتورهای ارایه‌دهنده‌ی خدمات تلفن همراه، از جمله فاکتورهای قوی برای رونق بخشیدن به کسب‌و‌کارها به حساب می‌آیند.

این سرویس قابل اجرا بر بستر پیام کوتاه ( VAS SMS ) , کد های USSD , بستر اینترنت , مکالمات , صوت و تصویر و … می باشد.

از سرویس های اجرا شده و نمونه آن در بستر SMS میتوان به خدمات دولت الکترونیک همانند دریافت خلافی از طریق SMS اشاره کرد که به ازای هر بار دریافت SMS مبلغ پیامک به حساب دریافت کننده منظور میگردد.

تمامی سازمان ها , دارندگان ایده و خدمات و یا دارندگان سرویس و خدمات با تعداد USER بالا در بازه زمانی ۲۴ ساعته ( یک روزه ) میتوانند از این سیستم برای ارایه خدمات خود بدون پرداخت هزینه و با قابلیت کسب درآمد از این سیستم استفاده نمایند.

تمامی متقاضیان این سرویس ( تولید کنندگان محتوا ) یا داندگان ایده برای راه اندازی خدمات و یا دارندگان سایت های اشتراکی که کاربر در تعداد بالا دارند تقاضا میگردد جهت پیوستن به این خدمات در یک یا همه ی اپراتور ها درخواست خود را در سربرگ رسمی با مهر و امضا به آدرس ایمیل vas[at]ehsanserver.com ارسال نمایند و یا از طریق پنل تیکتینگ ( برای ورود به بخش تیکتینگ کلیک کنید ) گروه احسان سرور مراجعه و با ایجاد حساب کاربری درخواست خود را ارسال و از طریق همان پنل درخواست خود را پیگیری و یا سوالات خود را مطرح نمایند.

قابل ذکر است خدماتی همچون خدمات سازمانی همانند آب و هوا و یا خدمات تفریحی همانند جوک و … قبلا راه اندازی گردیده شده است و اولویت اجرا بنا به قانون حمایت از ایده گروه احسان سرور با فردی می باشد که زودتر طرح خود را ارسال و راه اندازی نماید , ارسال ایده به تنهایی حقی را برای ارسال کننده ایجاد نمینماید بلکه ارسال کننده می بایست ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ ارسال ایده و ظرف ۲ روز از تاریخ تایید ایده نسبت به فراهم آوری و راه اندازی کامل ایده اقدام نماید.

 

تلفن تماس برای پاسخگویی به سوالات شما : ۰۴۱۳۳۳۵۳۵۴۷ ( در تایم اداری / لطفا برای پیگیری تماس حاصل ننمایید ).

 

 

 

0 Comments