پرداخت از طریق USSD فعال شد

پرداخت از طریق USSD فعال شد

پرداخت با USSD

پرداخت با USSD

پرداخت از طریق USSD فعال شد


سرویس USSD همواره با بحث پرداخت در میان مردم رواج پیدا کرد و پس از مدتی با بخشنامه بانک مرکزی امکان اتصال به پایانه بان جهت انجام پرداخت مسدود شد.

چندی بعد رئیس بانک مرکزی از استارت پروژه ای با نام “پیوند“[ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سامانه پیوند و نحوه عملکرد آن کلیک کنید ] جهت انجام تراکنش های مالی از طریق سرویس USSD به شکل و روش جدیدی خبر داد که این سرویس چند روزی است است که بر روی سرویس های USSD مجددا فعال شده است.

تمامی دارندگان خدمات USSD گروه احسان سرور میتوانند جهت انجام عملیات پرداخت بانکی خود همراه با مدارک زیر از طریق پرتال پشتیبانی و تیکتینگ احسان سرور ارسال نمایند

  • تصویر کارت ملی
  • تصویر شناسنامه
  • شماره حساب و شناسه شبا حساب بانکی
  • تصویر قبض تلفن ثابت منزل یا محل کار

لازم به ذکر است تمامی پرداخت ها از طریق سامانه پیوند و تحت کد اختصاصی بانک خدمات ارایه خواهند داد و برای استفاده از سامانه ی پیوند پرداخت کننده می بایست در وب سایت بانک صادر کننده کارت بانکی نسبت به دریافت رمز اختصاصی پرداخت سامانه پیوند ثبت نام نماید و تراکنش ها صرفا با همان کارت بانکی میسر خواهد بود.

 

کارمزد پرداخت از طریق سامانه پیوند برای تراکنش های هایی با مبالغ پایین بین ۲ الی۴ درصد و برای تراکنش هایی با مبالغ بالا یک مبلغ ثابت در پرداخت خواهد بود و تعیین میزان درصدی یا ثابت کارمزد پرداخت بر اساس پروپزال ارسالی درخواست کننده خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سامانه پیوند و بانک ها ی متصل به این سرویس و روش دریافت رمز USSD سامانه پیوند به مطلب ” سامانه پیوند USSD بانک مرکزی فعال شد ” مراجعه و مطلب مربوطه را مطالعه نمایید.

 

سوالی دارید ؟ از پشتیبانی بپرسید ( نیاز به ثبت نام )

 

0 Comments