پروپزال چیست ؟

پروپزال چیست ؟

( این مطلب به درخواست کاربران درج شده است )


پروپزال در مفهوم کلی : پروپزال پیشنهاد / طرح علمی / تحقیقاتی / صنعتی / فنی یا به هر نوشته ای را که به‌صورت مکتوب و مدون در قالبی مشخص به شخص یا اشخاص برای بررسی و پذیرش ارائه می‌شود پیشنهاده یا پروپزال می‌گویند.

مفهوم پروپزال در #احسان سرور ( پروپزال سرویس ) : پروپزال سرویس یا Service Proposal به نوشته ای اطلاق میگردد که شرح کامل یک سرویس یا خدمات تجاری در حال تاسیس یا فعالیت در آن برای درخواست یک یا چند بخش از سرویس یا خدمات از فرد / شرکت / سازمان دیگر آماده شده است.

پروپزال سرویس های USSD یا ارزش افزوده شرح کاملی از سرویس شما را شامل میگردد که به کارشناس بررسی کننده پروپزال این امکان را میدهد تا سرویس شما از دید شما و کاربرانتان بررسی و بهترین راهکار ها و خدمات را ارایه دهد.

تا قبل از تیر ماه سال 1396 تعرفه سنجی سرویس USSD بر اساس تعداد شماره و رند بودن آن مشخص می گردید اما پس از تیر ماه 96 این تمامی قیمت گذاری و تعرفه سنجی به وسیله ارسال پروپزال و بر اساس نظر و تایید کارشناس انجام میپذیرد.

برای تهیه یک پروپزال کامل طبق توضیحات مطلبی که در این مورد در وب سایت #احسان_سرور درج گردیده شده است ( جهت نمایش مطلب کلیک کنید ) ابتدا درخواست کننده می بایست توضیحی درباره ی خود اعم از فعالیت و خدمات و سرویس ها و تجارب خود یک بیوگرافی و رزومه نسبتا کامل درج نماید , این بدین دلیل است که کارشناس در حین بررسی بتواند بر اساس فعالیت شما / مجوز های شما / تجارب شما پیشنهاد ها و خدمات بیشتری از آنچه شما در پروپزال درج نموده اید را ارایه دهد تا در صورت تایید درخواست کننده به سرویس و پروپزال الحاق گردد.

سپس شرح کاملی از سرویس و نیازمندی های خود را همراه با منوی مورد نظر خود درج بفرمایید.

بهترین روش تعریف هر سرویس انتخاب نام تجاری منحصر به فرد می باشد تا سرویس شما به همان نام در بررسی / قرارداد و … شناخته شود.

پس از تکمیل پروپزال می بایست از طریق لینک ehsanserver.com/clientarea/register.php اقدام به ثبت نام و یا در صورت داشتن حساب کاربری از طریق ehsanserver.com/clientarea وارد حساب کاربری خود شوید.

با ارسال پروپزال و مدارک لازم ( لیست مدارک لازم ) به صورت تیکت به دپارتمان فروش USSD یک کد رهگیری دریافت خواهید کرد که تا پایان بررسی و ارایه سرویس به شما آن را در نزد خود نگاه دارید.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید از طریق تماس تلفنی یا تکمیل فرم تماس با ما و یا ارسال ایمیل سوالات خود را مطرح نمایید.

Comments are closed.