پروپزال

پروپزال

پروپزال


پروپزال در مفهوم کلی : پروپزال پیشنهاد / طرح علمی / تحقیقاتی / صنعتی / فنی یا به هر نوشته ای را که به‌صورت مکتوب و مدون در قالبی مشخص به شخص یا اشخاص برای بررسی و پذیرش ارائه می‌شود پیشنهاده یا پروپزال می‌گویند.

مفهوم پروپزال در #احسان سرور ( پروپزال سرویس ) : پروپزال سرویس یا Service Proposal به نوشته ای اطلاق میگردد که شرح کامل یک سرویس یا خدمات تجاری در حال تاسیس یا فعالیت در آن برای درخواست یک یا چند بخش از سرویس یا خدمات از فرد / شرکت / سازمان دیگر آماده شده است.

پروپزال سرویس های USSD یا ارزش افزوده شرح کاملی از سرویس شما را شامل میگردد که به کارشناس بررسی کننده پروپزال این امکان را میدهد تا سرویس شما از دید شما و کاربرانتان بررسی و بهترین راهکار ها و خدمات را ارایه دهد.

تا قبل از تیر ماه سال ۱۳۹۶ تعرفه سنجی سرویس USSD بر اساس تعداد شماره و رند بودن آن مشخص می گردید اما پس از تیر ماه ۹۶ این تمامی قیمت گذاری و تعرفه سنجی به وسیله ارسال پروپزال و بر اساس نظر و تایید کارشناس انجام میپذیرد.


تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی به دو روش میتوانند پروپزال را تکمیل و ارسال کنند :

  • تکمیل فرم آنلاین
  • تکمیل فرم آفلاین ( توصیه میشود )

بهترین روش تعریف هر سرویس انتخاب نام تجاری منحصر به فرد می باشد تا سرویس شما به همان نام در بررسی / قرارداد و … شناخته شود.

لطفا قبل از تکمیل فرم صفحه “مراحل درخواست سرویس USSD” را مطالعه نمایید

ورود به صفحه تکمیل فرم آنلاین

فایل پروپزال درخواست سرویس USSD

 


در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید از طریق تماس تلفنی یا تکمیل فرم تماس با ما و یا ارسال ایمیل سوالات خود را مطرح نمایید.

0 Comments