گواهینامه SSL رایگان

گواهینامه SSL رایگان

گواهینامه SSL

گواهینامه SSL

SSL رایگان


گواهینامه Secure socket Layer  يا SSL پروتكلی است كه براي انتقال داده های خصوصی و محرمانه در اينترنت بوجود آمده است. SSL توسط يك كليد محرمانه كار مي كند، تا اطلاعات انتقالي در اينترنت را براي شما پنهان كند.

بسياري از سايتهاي از اين پروتكل استفاده مي كنند، تا از اطلاعات محرمانه كاربران (مانند اطلاعات كارت اعتباري) نگهداري كنند.

آدرس سايتهايي كه نياز به SSL دارند بايد به صورت https به جاي http باشد. يك پرتكل ديگر براي انتقال مطمئن اطلاعات روي شبكه جهاني وب secure http يا s-http است. به طوريكه SSL يك ارتباط مطمئن بين يك كاربر و سرور ايجاد مي كند. و هر اطلاعاتي را مي توان با آن منتقل كرد. ولي s-http طراحي شده است تا پيام هاي شخصي را به طور ايمن انتقال دهد. بنابراين SSL و s-http را مي توان به عنوان مكمل يكديگر در نظر گرفت، تا رقيب يكديگر. هر دو پرتكل بوسيله IETF (كه مخفف Internet Engineering Task Force است ) به عنوان استاندارد تصويب شده است.

گروه احسان سرور این خدمات را به صورت رایگان برای تمامی دارندگان وب سایت و کاربران خود ارایه مینماید.

برای سفارش گواهینامه SSL رایگان میتوانید به وب سایت www.sslforfree.ir مراجعه و ضمن کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی چگونگی درخواست و دریافت گواهینامه اقدام به درخواست و فعالسازی آن بر روی وب سایت خود نمایید

برای ثبت درخواست ابتدا نیاز می باشد تا در بخش کاربران احسان سرور به آدرس https://ehsanserver.com/clientarea مراجعه و یک حساب کاربری ایجاد و یا در صورت داشتن حساب کاربری وارد آن شوید.

در مرحله بعد به بخش سفارش سرویس جدید رفته و از بین سرویس ها و خدمات گواهینامه های امنیتی SSL را انتخاب کرده و گواهینامه رایگان را انتخاب کنید.

در صفحه ی بعد دامنه ی خود را وارد نموده و در صورت عدم توانایی یا دانش در نصب گواهینامه SSL از بخش افزونه های موجود افزودنی “نصب گواهینامه SSL” را انتخاب نمایید.

هزینه ی صدور و فعالسازی گواهینامه کاملا رایگان بوده و فقط در صورت عدم توانایی در نصب گواهینامه و درخواست نصب آن توسط کارشناسان ما , هزینه ای بابت نصب آن بر روی وب سایت شما دریافت خواهد شد.

پس از ثبت سفارش نام کاربری و رمز عبور موقت کنترل پنل خود را جهت Domain Validate از طریق تیکت برای ما ارسال نمایید. پس از Domain Validate وب سایت شما , ایمیل حاوی سه رشته کد حاوی “Certificate” , “Private Key” و “CA Bundle” برای شما ارسال خواهد شد.

در صورتی که برای نصب توسط احسان سرور درخواست داده اید  اطلاعات کنترل پنل هاستینگ خود را در همان تیکت به دپارتمان فنی ارسال نمایید.

مراحل نصب و راه اندازی گواهینامه ۱ ساعت الی دو روز می باشد.

قبل از درخواست نصب حتما می بایست از ارایه دهنده هاست خود ارایه دسترسی یا فعال بودن ماژول برای نصب SSL را جویا شوید.

ماژول های SSL در cpanel

ماژول های SSL در cpanel

این گواهینامه ها هر سه ماه یک بار نیاز به تمدید دارند و که تمدید نیز همانند ثبت رایگان می باشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید از طریق دپارتمان “فروش و سوالات قبل از خرید” سوالات خود را مطرح نمایید.

 

با تشکر

دپارتمان فنی

0 Comments